Malonogometna zimska liga PAN 2011. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
23. siječnja 2011.

VINKOVAČKI GOMB - POBJEDNIK ZIMSKE LIGE

Vinkovačka vojna momčad GOMB (Gardijska oklopna mehanizirana brigada) pobjednik je Zimske malonogometne lige Pan 2011. U finalnoj utakmici bili su bolji od Glembaya s rezultatom 2:0.

U utakmici za 3. mjesto Slavonski biser je pobijedio Fiestu nakon boljeg izvođenja sedmeraca.

 

 

REZULTATI ZAVRŠNE VEČERI 23.01.2011.  NEDJELJA

ŽNK JEŽICE - ŽNK SLAVONKA  3:1
SELEKCIJA PROFESORA - SELEKCIJA DOKTORA  0:1
Utakmica za 3. mjesto:  FIESTA - SLAVONSKI BISER  3:4 (7 m)
SELEKCIJA NS NG - SELEKCIJA BPŽ  2:3
FUTSAL REPREZENTACIJA HRVATSKE - SELEKCIJA TURNIRA  4:2
FINALE: GLEMBAY - GOMB  0:2

 

ZAVRŠNICA 16.01.2011.  NEDJELJA

15,00  GLEMBAY - CB AMBRUST  2:0
15,40  SLAVONSKI BISER - 091  8:7 (2:2) 7m
16,20  FIESTA - GOLD SPEKTAR  5:3 (2:2) 7m
17,00  MARKOVIĆ TRANSPORT - GOMB  0:2
17,45  GLEMBAY - SLAVONSKI BISER  2:0
18,35  FIESTA - GOMB  0:3

GOMB Vinkovci

Pobjednička ekipa: GOMB iz Vinkovaca

 

TABLICE NAKON NATJECANJA PO GRUPAMA
DRUGI KRUG NATJECANJA

GRUPA A

GLEMBAJ             
8:1 9
091 12:6 6
T MONTAŽA 9:5 3
MOBY DICK 1:18 0

GRUPA B

SLAVONSKI BISER
6:2  
9
CB AMBRUST
9:5
6
INTER NG
3:8
3
SLOGA UNITAS
4:7
0

GRUPA C

FIESTA 5:1     

GOMB 6:4
6
HUBERT
7:6
6
HOTEL KRALJ TOMISLAV
3:10
0

GRUPA D

MARKOVIĆ TRANSPORT
9:3    

GOLD SPEKTAR 3:4
3
METRA 5:6
3
NOVSKA 2:6
3


DRUGI KRUG 1. KOLO - 08.01.2011. SUBOTA

15,00  CB AMBRUST - SLOGA UNITAS  3:2
15,35  T MONTAŽA - MOBY DICK  7:1
16,10  SLAVONSKI BISER - INTER NG  2:0
16,45  GLEMBAY - 091  4:1
17,20  MARKOVIĆ TRANSPORT - METRA  4:3
17,55  GOLD SPEKTAR - NOVSKA  1:2
18,30  GOMB - H.K.TOMISLAV  4:2
19,05  FIESTA - HUBERT  4:0

DRUGI KRUG 2. KOLO -  09.01.2011.  NEDJELJA

15,00  GLEMBAY - T MONTAŽA  1:0
15,35  MARKOVIĆ TRANSPORT - GOLD SPEKTAR  1:0
16,10  GOMB - FIESTA  1:0
16,45  NOVSKA - METRA  0:1
17,20  INTER NG - SLOGA UNITAS  2:1
17,55  MOBY DICK - 091  0:8
18,30  CB AMBRUST - SLAVONSKI BISER  1:2
19,05  H.K.TOMISLAV - HUBERT  1:5

DRUGI KRUG 3. KOLO 15.01.2011.  SUBOTA

15,00  GLEMBAY - MOBY DICK  3:0
15,35  T MONTAŽA - 091  2:3
16,10  MARKOVIĆ TRANSPORT - NOVSKA  4:0
16,45  FIESTA - H.K. TOMISLAV  1:0
17,20  SLAVONSKI BISER - SLOGA UNITAS  2:1
17,55  CB AMBRUST - INTER NG  5:1
18,30  GOMB  - HUBERT  1:2
19,05  GOLD SPEKTAR - METRA  2:1

 

REZULTATI PRVOG KRUGA NATJECANJA

GRUPA A

1.
GLEMBAY 26:6
13
2.
SLAVONSKI BISER   
21:1
13
3.
HUBERT
11:11
7
4.
METRA
16:18
4
5.
JOKS
9:26
3
6.
UBERA
7:29
1

GRUPA B

1.
CB AMBRUST
17:4
13
2.
T-MONTAŽA 19:5
11
3.
NOVSKA
19:18
10
4.
HOTEL KRALJ TOMISLAV
8:9
6
5.
MND BERLIN 10:21
3
6.
CB DERBY 5:25
0

GRUPA C

1.
GOMB 15:8
10
2.
GOLD-SPEKTAR 15:6
10
3.
MOBY DICK 13:16
7
4.
SLOGA UNITAS 10:10
7
5.
BETON 10:6
7
6.
KLARIĆ COMMERCE
6:23

1

GRUPA D

1.
MARKOVIĆ TRANSPORT
23:8
13
2.
FIESTA
17:9
8
3.
INTER NG 15:18
7
4.
091 10:14
6
5.
OLUJA 17:14
5
6.
SLOBODA
6:24
3

 

1. KOLO 18.12.2010. SUBOTA

FIESTA - INTER NG 2:3
091 - OLUJA 3:2
BETON - KLARIĆ COMMERCE 6:1
T-MONTAŽA - CB DERBY 8:0
GOLD SPEKTAR - SLOGA UNITAS 4:0
MOBY DICK - GOMB 2:4
H. KRALJ TOMISLAV- CB AMBRUST 0:3
GLEMBAY - METRA 5:3
UBERA - SLAVONSKI BISER 0:8
SLOBODA - MARKOVIĆ TRANSPORT 1:3
JOKS - HUBERT 2:2
MND BERLIN - NOVSKA 2:12

 

2. KOLO 19.12.2010. NEDJELJA

CB DERBY - NOVSKA 1:4
CB AMBRUST - MND BERLIN 2:1
T-MONTAŽA - H.KRALJ TOMISLAV 4:2
INTER NG - MARKOVIĆ TRANSPORT 2:8
OLUJA - SLOBODA 8:0
KLARIĆ COMMERCE - GOMB 2:7
BETON - GOLD SPEKTAR 0:1
GLEMBAY - UBERA 5:0
METRA - HUBERT 1:5
SLAVONSKI BISER - JOKS 7:0
MOBY DICK - SLOGA UNITAS 3:2
091 - FIESTA 0:4

 

3. KOLO 26.12.2010. NEDJELJA

GOMB - SLOGA UNITAS 2:2
MOBY DICK - BETON 2:2
GOLD SPEKTAR - KLARIĆ COMMERCE
2:2
UBERA - METRA 3:9
JOKS - GLEMBAY 1:11
HUBERT - SLAVONSKI BISER 0:3
MND BERLIN - T-MONTAŽA 1:5
NOVSKA - CB AMBRUST 0:7
HOTEL KRALJ TOMISLAV - CB DERBY 3:0
MARKOVIĆ TRANSPORT - OLUJA 5:1
SLOBODA - FIESTA 1:6
INTER NG - 091 2:4

 

4. KOLO 02.01.2011. NEDJELJA

INTER NG - OLUJA 3:3
091 - SLOBODA 2:3
FIESTA - MARKOVIĆ TRANSPORT 1:1
KLARIĆ COMMERCE - SLOGA UNITAS 1:5
BETON - GOMB 2:1
GOLD SPEKTAR - MOBY DICK 8:3
METRA - SLAVONSKI BISER 0:2
GLEMBAY - HUBERT 4:1
UBERA - JOKS 3:3
T-MONTAŽA - NOVSKA 1:1
CB DERBY - CB AMBRUST

2:4

HOTEL KRALJ TOMISLAV - MND BERLIN

2:0


5. KOLO 06.01.2011. ČETVRTAK

OLUJA - FIESTA 4:4
SLOBODA - INTER NG 1:5
MARKOVIĆ TRANSPORT - 091 6:3
MND BERLIN - CB DERBY 6:2
NOVSKA - HOTEL KRALJ TOMISLAV 2:1
CB AMBRUST - T-MONTAŽA 1:1
JOKS - METRA 3:3
HUBERT - UBERA 3:1
SLAVONSKI BISER - GLEMBAY 1:1
GOMB - GOLD SPEKTAR 1:0
SLOGA UNITAS - BETON 1:0
MOBY DICK - KLARIĆ COMMERCE

3:0

Share
 
Povezani tekstovi :

» 21. susret malih pjesnika Slavonije i Baranje

SLAVONIJA, PROZOR DUŠE MOJE7. studenog 2014. na 21. susretu malih pjesnika Slavonije i Baranje okupili su se u OŠ "Matija Gubec" u Cerniku najbolji mali pjesnici iz osnovnih škola. Još su jednom odali počast hrvatskom jeziku i štokavskoj...

» Blagdan sv. Mihaela u Staroj Gradiški

BLAGOSLOVLJEN SPOMEN SVEĆENIČKIM ŽRTVAMA KOMUNISTIČKOG PROGONAO 17. obljetnici uspostave Požeške biskupije, a na blagdan sv. Mihaela Arkanđela, zaštitnika starogradiške župe, 29. rujna, požeški biskup Antun Škvorčević predvodio je...

» Svečano u Staroj Gradiški

OBILJEŽEN DAN OPĆINE STARA GRADIŠKADan općine i blagdan sv. Mihaela, Gabrijela i Rafaela arkanđela, zaštitnika župe Stara Gradiška svečano je obilježen 29. rujna Staroj Gradiški. Požeški biskup msgr. Antun Škvorčević blagoslovio je...

» 20. susret malih pjesnika Slavonije i Baranje

SVEČANOST HRVATSKOG JEZIKA I ŠTOKAVSKE RIJEČINa jubilarnom 20. susretu  malih pjesnika Slavonije i Baranje okupili su se 8. studenoga u Cerniku najbolji mali pjesnici iz osnovnih škola.Proglašene su najbolje pjesme i mali pjesnici koje je...

» Završnica Ožujsko kupa 2013

EKIPA RANJKOVCA POBJEDNIK JE CERNIČKE LIGE3. kolovoza 2013. u Baćindolu je odigrana završnica Malonogometne lige općine Cernik - Ožujsko kup 2013. Pobjednik je ekipa Ranjkovca koja je u finalu pobijedila Cerničku Šagovinu rezultatom 2:0....

» Ožujsko Kup 2013.

BAĆINDOL - 4. kolovoza 2013.Utakmica za 7. mjesto18:00 Giletinci - BanićevacPOLUFINALE18:40 Cernička Šagovina - Cernik19:20 Opatovac - RanjkovacUtakmica za 5. mjesto20:00 Baćindol - PodvrškoFINALE20:40 Utakmica za 3. mjesto21:30 Utakmica za 1....

» Susret malih pjesnika 2012.

19. SUSRET MALIH PJESNIKA SLAVONIJE I BARANJE Tradicionalni 19. susret malih pjesnika Slavonije i Baranje održan 9. studenog 2012. u OŠ Matija Gubec Cernik završio je proglašenjem najboljih pjesama koje je odabralo povjerenstvo u kojem su ove...

» Ožujsko Kup 2012

NOGOMETNA LJETNA LIGA CERNIK - OŽUJSKO 2012.29. srpnja 2012. u Cerniku na pomoćnom igralištu NK "Mladosti" odigrana je završnica ovogodišnje ljetne lige. Pobjednik je ekipa Cernika koja je u finalu svladala Giletince rezultatom 2:1. Treće...

» Ožujsko Kup 2011.

NOGOMETNA LJETNA LIGA OŽUJSKO KUP - CERNIK 20117. kolovoza 2011. u Cerničkoj Šagovini do kasno u noć zajedničkim je druženjem proslavljen završetak Ljetne lige Ožujsko Cernik 2011. Iako je atmosfera bila veličanstvena, ipak su najviše...

» Hlebinska pisanica u Batrini

HLEBINSKA PISANICA U BATRINI Udruga za zaštitu kulturne baštine Sveti Antun iz Batrine u suradnji sa Turističkom zajednicom Nova Kapela prigodom Uskrsa postavila je hlebinsku pisanicu u košarici ispred crkve. Prema riječima Dražena...

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi

Kolumne: Mario Filipi, dipl. pol.

Hrvatska i svijet
Kolumne: Mario Filipi

Kolumne: Prof. Ante Gradiška

Caro diario!
Kolumne: Prof. Ante Gradischa

LAG Zapadna Slavonija
 
Otvoren novi caffe bar u Benkovićevoj 16
 

Pomozite pronaći nestale

Klikni za više informacija
Nacionalna evidencija nestalih osoba